آیا شایعه مربوط به ازدواج مجدد آزاده صمدی واقعیت دارد؟!

یکشنبه، ۳۰ تیر ۱۳۹۸ چهره ها
 آزاده صمدی

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار پستی به ماجراهای مربوط به ازدواج مجددش دامن زد.

جزئیات درباره ازدواج مجدد آزاده صمدی

به گزارش تیپ نیپ نیوز:آزاده صمدی بازیگر سینما ،تلویزیون و تئاتر کشورمان است که با سریال راه بی پایان به دنیای تلویزیون معرفی شد و با این نقش در میان بسیاری از مردم شناخته میشود.ازدواج آزاده صمدی

ازدواج آزاده صمدی

آزاده صمدی شب گذشته پستی را با همراهانش به اشتراک گذاشت که متن این پست برای بسیاری از هوادارانش نوید ازدواج مجدد خانم بازیگر را داشت.

آزاده صمدی

آزاده صمدی با انتشار این عکس از خودش نوشت:

می توانم زن باشم می توانم قوی باشم شاد باشم مادر باشم تنها باشم همسر باشم همراه و همدل باشم خندان و گاهی گریان باشم شاد و گاهی غمگین باشم، آری می توانم زن باشم و از تو بخواهم مرا بپذیری همانگونه که من تو را می پذیرم و این آغاز “مدارا و دیگرپذیری” ست، .آغاز زندگی، توام با درک و احترام به گوناگونی…

بیا زندگی را آغاز کنیم…

انتشار این پست توسط خانم بازیگر به ماجراهای مربوط به ازدواج مجدد این بانوی هنرمند دامن زد و این ماجرا را رقم زد که آزاده صمدی قصد ازدواج مجدد دارد.

آزاده صمدی و هومن سیدی زوج هنرمندی بودند که سال ۸۵ زندگی مشترکشان را آغاز کردند اما حدود ۷ سال بعد از یکدیگر جدا شدند و هرکس راهی متفاوت را برای زندگی اش انتخاب کرد.

راه بی پایان اولین سریال آزاده صمدی بود که در آن با هومن سیدی همبازی شد و به یکی از بهترین کارهای این دو هنرمند کشورمان تبدیل شد.

شیلا خداداد 

استایل وتیپ بازیگران در اکران فیلم قصر شیرین

شبنم قلی خانی

مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره فیلم شهر با حضور بازیگران 

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا