آندره استروماچونی قراردادش را با استقلال فسخ کرد

دوشنبه، ۱۸ آذر ۱۳۹۸ ورزشی
آندره استروماچونی

آندره استروماچونی به همراه دستیارانش مارکو کاسر، سباستین ادواردو لتو و عمر دانسی اعلام می‌کنند؛ از تمامی بازیکنان تیم استقلال و سایر اعضای کادر فنی به خاطر عملکرد فوق‌العاده‌شان و همکاری حرفه‌ای‌شان که با توجه به مشکلاتی که در چند ماه گذشته وجود داشت، باعث شدند تیم به صدر جدول رده‌بندی لیگ برتر برسد، قدردانی می‌کنیم. استراماچونی ضمن قدردانی از هواداران بابت حمایت‌های فوق‌العاده‌شان در این مقطع، برایشان آرزوی موفقیت می‌کند که شایسته‌اش هستند. من مجبورم اینجا را ترک کنم و امیدوارم یک روز در آینده در کنار هم باشیم.

 

در شرایطی که خبرنگار مشهور ایتالیایی در خبری فسخ قرارداد مربی استقلال آندره استروماچونی را تایید کرد. اعضای هیأت مدیره این باشگاه معتقد هستند این اقدام آندره استروماچونی قانونی نیست و آنها می‌توانند مسئله را از طریق فیفا پیگیری کنند.

 

Related image

 

علت فسخ قرارداد آندره استروماچونی سر مربی استقلال:

• سرمربی استقلال از طریق وکیل خود دلایلی را برای فسخ قرارداد با استقلال ارائه کرده که مهم‌ترین دلیل پرداخت پول توسط صرافان به حساب این مربی است.

• وی در ایمیل ارسالی اعلام کرده چرا باید یک شخص سوم به حساب وی مطالباتش را واریز کند چون این موضوع باعث ایجاد دردسر در ایتالیا برای وی شده است.

• همچنین استراماچونی اعلام کرده به این دلیل قراردادش را فسخ کرده است چون باشگاه استقلال دو ماه از مطالبات وی را پرداخت نکرده

• اما مسئولان استقلال معتقدند بخشی از مطالبات وی پرداخت شده و بخش دوم نیز قرار است فردا به حساب وی در ترکیه واریز شود.

 

 این خبر باعث اعتراض هواداران استقلال شده و حتی این عمل باعث شده تا رئیس و هیئت مدیره این باشگاه به استعفا نزدیک شوند. 

 

 آندره استروماچونی سرمربی از هواداران فوق‌العاده استقلال به دلیل حمایت‌های باور نکردنی و منحصر به‌فردشان در طول این مدت، تشکر ویژه کرده و برای آنان آرزو دارد تیم محبوب‌شان به تمام موفقیت‌هایی که شایسته آن است، دست یابد. او با قلبی شکسته مجبور به رفتن شد و امیدوار است روزی دوباره در کنار شما باشد

 

فال روزانه

مجله ورزشی دایان

«کلاسیکو» تاک‌شو اینترنتی عادل فردوسی‌پور رکورد بی نظیری داشت

استروماچونی

وابستگی استروماچونی مربی جوان استقلال به خانواده اش

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا