آمار فروش گشت 2 در ایام نوروز ۹۷

دوشنبه 13 فروردین 1397 سینما
آمار فروش گشت 2 در ایام نوروز ۹۷

فیلم سینمایی گشت 2 سال گذشته در ایام نوروز روی پرده سینماهای کشور رفت و توانست به رکورد قابل ملاحظه ای دست یابد. در این مطلب به مقایسه آمار فروش دو فیلم مصادره و گشت 2 می پردازیم.

گشت 2

مقایسه دو فیلم مصادره و گشت 2 در آمار فروش

فیلم سینمایی گشت 2 ساخته سعید سهیلی سال گذشته در اکران نوروزی جای گرفت و عنوان فیلم پرفروش اکران نوروزی را از آن خود کرد.

داستان این فیلم 5 سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ می دهد که حسن و عباس از زندان آزاد می شوند و عطا هم از کما بیرون می آید زنده می ماند و گروه قدیمی دوباره تشکیل می شوند. عباس و حسن و عطا مدتی نیز دنبال کار می گردند اما موفق نمی شوند و تصمیم می گیرند مسیر گذشته اشان را پیش ببرند و اتفاقات گشت ارشاد 2 از همین جا آغاز می شود.

گشت 2

پولاد کیمیایی ، حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی در فیلم گشت 2

پولاد کیمیایی ، حمید فرخ نژاد و ساعد سهیلی سه بازیگر معروف این فیلم سینمایی هستند.

اکران نوروزی در سال گذشته از تاریخ 26 اسفندماه آغاز شد و براساس سیستم مکانیزه فروش فیلم گشت ارشاد 2 از 26 اسفندماه سال 95 تا روز 12 فروردین سال 96 به فروش 6 میلیارد و 470 میلیون و 520 هزار تومان رسید این درحالی است که فیلم «مصادره» ساخته مهران احمدی که در رده اول جدول فروش فیلم های نوروزی قرار گرفته تا پایان روز 11 فروردین ماه به فروش 5 میلیاردو 951 میلیون و 336 هزار تومان رسید و پیش بینی می شود که تا پایان امروز 6 میلیارد را رد کند.

این در حالی است که بلیت سینماها در پردیس های سینمایی با افزایش قیمت 35 درصدی مواجه شد و از سوی دیگر فیلم های نوروزی سال 97 از تاریخ 24 اسفندماه سال 96 آغاز شد. با این اوصاف میزان مخاطبی که فیلم «گشت 2» را دیده ظرف این روزها بیشتر از مخاطبین فیلم «مصادره» بوده است.

 مصادره

رضا عطاران و هومن سیدی در فیلم مصادره

در خلاصه داستان مصادره آمده است :ایران خیلی بزرگه اما این وقتی خوبه که ادم بدشانسی نباشی. برای بعضی ها زندگی یه جور قماره..ترکیبی از خوش شانسی و بدشانسی..حالا دیگه فرق نمی کنه توی ایران باشی یا اونور دنیا، یا اینکه ساواکی باشی یا انقلابی، یا با همشهری ات ازدواج کرده باشی یا با یه خواننده امریکایی.. خلاصه هرکی باشی و هرجوری باشی مواظب باش که مصادره در کمین نشسته….

رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، هادی کاظمی، میرطاهر مظلومی، مزدک میرعابدینی و مهران احمدی از جمله بازیگران این فلیم سینمایی هستند.

 

ماجرای عاشق شدن خواهران اسکندری در برنامه دورهمی

ماجرای عاشق شدن خواهران اسکندری در برنامه دورهمی

مهمان امشب برنامه دورهمی ستاره و لاله اسکندری

مهمان امشب برنامه دورهمی ستاره و لاله اسکندری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا