پیشرفته ترین و عجیب ترین هتل های جهان

شنبه 10 اسفند 1398 جاذبه های گردشگری
معرفی پیشرفته ترین و عجیب ترین هتل های جهان

پیشرفته ترین و عجیب ترین هتل هاي دنیا

 

۱-هتل دبلیو سنگاپور

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

جاذبه گردشگری:هتل دبلیو سنگاپور «W Singapore» در محله اقامتگاه ساحلی جزیره سنتوسا «Sentosa Island» قرار دارد. این هتل دارای 240 اتاق اسـت کـه استخر‌هاي آن بـه بلندگوهای پیشرفته‌اي مجهز هستند ودر زیر آب تجربه هیجان‌انگیزی را برایتان فراهم می کنند.

هم چنین هتل دبلیو سنگاپور دارای سوییت‌هاي ویژه‌اي اسـت کـه با نام WOW Suite شناخته میشوند و مشتریان میتوانند در آن یک دی جی اختصاصی داشته باشند. اتاق‌هاي کنفرانس هتل دبلیو سنگاپور از تکنولوژی‌هایي نظیر پخش موسیقی در لحظه، افشاندن عطر‌هاي خاص در فضا و نورافشانی با لامپ‌هاي LED بهره می برد. هزینه اقامت هر شب برای دو نفر دراین هتل 418 تا 834 دلار اسـت.

 

۲-هتل ان اچ کالکشن برلین فریدریکستراس

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

افرادی کـه بـه مسافرت‌هاي کاری میروند، انتخاب هتل ان اچ « Nh Hotel» بهترین گزینه برای آن‌ها محسوب می شود. این هتل دارای شعبه‌هاي پرطرفداری اسـت کـه شعبه ان اچ کالکشن برلین فریدریکستراس «Hotel NH Collection Berlin Friedrichstrasse» جزو محبوب‌ترین آن‌ها بـه شمار می رود و دیگر شعبه‌هاي این هتل در شهر هـای میلان و بارسلونا قراردارند.

این هتل‌ برای جلسه‌هاي کاری و کنفرانس‌ها از تکنولوژی‌هاي خاصی مانند نمایش عکسهای سه بعدی بهره می برد. هتل ان اچ برای برطرف کردن خستگی مسافران خود خدمات ویژه‌اي درنظر گرفته اسـت؛ در واقع شـما میتوانید تقاضای کنید تا در اتاق شـما ساز‌هاي موسیقی نظیر گیتار و کیبورد نواخته شود. هم چنین این هتل دارای 268 اتاق و 10 اتاق کنفرانس اسـت کـه پذیرای 350 مهمان خواهند بود.

 

۳-هتل سیلکن پوئرتا امریکا

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

اگر قصد سفر بـه شهر مادرید را دارید، میتوانید یکی از پیشرفته ترین هتل هاي جهان را انتخاب کنید. هتل سیلکن پوئرتا امریکا «Hotel Silken Puerta América» دارای استانداردهای معماری ویژه‌اي اسـت.

این هتل از 12 طبقه تشکیل شده کـه 9 تن از برجسته‌ترین معماران دنیا برای هر طبقه ازآن طرح بـه‌خصوصی رابه‌کار برده‌اند و حتی جزئیات این هتل نیز بـه خوبی طراحی شده اسـت. این هتل دارای 315 اتاق اسـت و اتاق‌هاي کنفرانس آن بیش‌ از هزار نفر را در خود جای میدهند. هزینه اقامت هر شب برای دو نفر دراین هتل 112 تا 275 دلار اسـت.

 

۴-هتل پنینسولا توکیو

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

هتل پنینسولا «Peninsula Hotel» بدلیل داشتن فضایی تکنولوژیک بی شک جزو پیشرفته ترین هتل هاي جهان شناخته می شود. این هتل از 3 هزار ایستگاه رادیوی اینترنتی بهره میبرد و از دیگر امکانات آن میتوان بـه گوشی هاي موبایل بی‌سیم سازگار با اسکایپ، پدهای لمسی، خشک کن لاک ناخن و بازی پوکمون گو اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:معرفی ۱۱‍ سواحل شگفت انگیز دنیا

۵-یوتل نیویورک سیتی

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

هتل یوتل نیویورک سیتی «The Yotel New York City» بـه امکاناتی نظیر کیوسک تحویل اتاق، تخت‌هاي هوشمند و سیستم تهویه مطبوع با سنسور حرکت مجهز اسـت و یکی از پیشرفته‌ترین امکانات این هتل، وجود ربات یوبوت اسـت. مسافران میتوانند وظیفه نگه داری وسایل خود رابه این ربات محول کنند تا آنرا در محفظه‌اي مخصوص نگه داری کند و بر اساس کد مخصوص و نام‌خانوادگی خود می توانید وسایلتان را دریافت کنید.

 

۶-هتل اکلستون اسکوئر لندن

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

هتل «Eccleston Square» در شهر لندن قرار دارد و برای مسافران خود امکاناتی چون پد لمسی بازرسی موسیقی و روشنایی، دوش‌هاي دیواری هوشمند، تلویزیون‌هاي صفحه تخت در آینه‌هاي حمام و آیپادهایی برای بازرسی سیستم‌ هاي مختلف را ارائه می کند. هتل اکلستون اسکوئر دارای 39 اتاق اسـت و اتاق‌هاي کنفرانس آن گنجایش حدود 14 تا 30 نفر را دارد. هزینه اقامت هر شب برای دو نفر دراین هتل 258 تا 379 دلار اسـت.

 

۷-الافت کاپرتینو کالیفرنیا

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

هتل الافت کاپرتینو «Aloft Cupertino» بدلیل امکانات ویژه‌اي کـه ارائه میدهد بی شک جزو پیشرفته ترین هتل هاي جهان محسوب میشود. این هتل بـه امکاناتی نظیر آشپزخانه رباتیک، ربات‌هاي تحویل‌دهنده حوله در استخر، ربات‌هاي هشدار دهنده و ربات‌هاي هدایت‌کننده آسانسور مجهز اسـت. هتل الافت کاپرتینو دارای 13 اتاق اسـت کـه هر اتاق از تلویزیون اپل و مبلمان باکیفیت بالا بهره می برد.

بیشتر بخوانید:آشنا با ۱۸ تا از بزرگترین باغ وحش‌های جهان

۸-هتل کپسولی پنهانگ

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

هتل کپسولی پنهانگ «Pengheng Space Capsules Hotel» دارای 17 کپسول پیشرفته اسـت کـه از امکاناتی نظیر ربات‌هاي پیش خدمت، ربات دربان، سطوح نئونی و سطوح شیشه‌اي برخوردار اسـت. هزینه اقامت هر شب برای هر کپسول دراین هتل 14 دلار اسـت.

 

۹-هتل 1000 سیاتل

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

هتل 1000 سیاتل دارای امکانات پیشرفته‌اي اسـت کـه بدلیل همین ویژگی‌هاي منحصربه‌فرد خود، جزو پیشرفته ترین هتل هاي جهان شناخته می شود. مسافران در هر یک از اتاق‌هاي این هتل می توانند درجه حرارت اتاق، نوع موسیقی و نوع عطر را انتخاب کنند. هم چنین این هتل دارای اتاق گلف شبیه‌سازی شده اسـت. هتل 1000 سیاتل دارای 120 اتاق اسـت کـه هر یک از این اتاق‌ها بـه اشعه مادون قرمز مجهز هستند.

 

۱۰-اقامتگاه زیردریایی پوزوئیدون، فیجی

اگر بـه دنبال یک ماجراجویی زیر آبی هستید دراین صورت این اقامتگاه رابه حضورتان معرفی میکنیم. این هتل اخیرا ودر سال 2008 دریک جزیره خصوصی در فیجی افتتاح شده اسـت. مجموعه‌اي از 22 اتاق فشرده شده زیر فشار آب کـه تنها از پنجره ساخته شده و محیطی دنج را برای عاشقان دریا فراهم نموده‌اند.

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

علاوه بر این از دیگر خدمات این اقامتگاه کـه باعث خودستایی آن شده زیردریایی‌هایي اسـت کـه بطور خصوصی شـما رابه یک گردش تفریحی در اطراف تپه‌هاي مرجانی میبرند. و همینطور ویلاهای یک طبقه و مجلل کـه امکانات اقامتی لوکس را برای مهمانان فراهم می کند. برای یک هفته اقامت دراین هتل سرگرم کننده باید بیش از 35.000 هزار دلار در جیب داشته باشید.

 

۱۱-پالاسیو د سال «قصر نمک»، بولیوی

حتماً قبلا در مورد هتل‌هاي ساخته شده از یخ چیزهایی شنیده‌اید اما اینک شـما رابا هتلی در کشور بولیوی آشنا میکنیم کـه از بلوک‌هاي نمک تراشیده شده اسـت. اما وقتی کـه دراین هتل نمکی استراحت میکنید و از امکانات بی‌نظیرش «زمین گلف، سونای خشک، نمک و ماساژدرمانی» لذت می برید دیگر نحوه ساختش چندان عجیب بنظر نمی آید.

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

برای سرپا نگاه داشتن این سازه بیش از یک میلیون بلوک نمکی مورد استفاده قرار گرفت کـه اندازه هر بلوک 35 سانتیمتر بودو همین‌طور سطل‌هایي از آب نمک کـه بجای ملات برای درکنار هم نگاه داشتن این بلوک‌ها مورد نیاز بود. نکته جالب توجه دیگر در مورد این هتل این اسـت کـه حتی تخت‌ها و مبلمان هتل نیز از نمک ساخته شده‌اند.

 

۱۲-مهمان خانه دریاچه مالارین، سوئد

این خانه کوچک بعنوان پروژه هنری توسط میکائیل گنبرگ ارائه شد. این هتل شناور شبیه یک آلونک کوچک اسـت کـه روی اقیانوس سرگردان مانده. اما بخش دلپذیر این خانه اتاق خوابی اسـت کـه 3 متر زیر آن واقع شده اسـت. راه دسترسی بـه این اتاق هم در نوع خود جالب میباشد.

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

برای رفتن بـه این اتاق باید از نردبانی کـه درون یک لوله تعبیه شده پایین بروید. این اتاق با پنجره‌هایي احاطه شده تا بشما امکان مشاهده ماهی ها را بدهد، در حالیکه عرشه فوقانی مکانی دنج و آسان برای گذراندن روز را در اختیار شـما قرار می دهد.

 

۱۳-هتل دی گلس «هتل یخی»، کبک، کانادا

قبلا مـا از هتل‌هاي ساخته شده از قطعات یخ صحبت کردیم. در این جا شـما رابا یکی ازآن‌ها کـه در کانادا ودر شهر کبک ساخته شده آشنا می کنیم. جالب‌ترین نکته در مورد این هتل این اسـت کـه هرساله و بـه مدت یک ماه «دسامبر» از نو بازسازی میگردد.

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

 

۱۴-هتل‌ های کپسولی دن هاگ، هلند

در هلند این امکان برای آن‌دسته از افراد ماجراجو فراهم شده تا نوع دیگری از هتل را تجربه کنند. این کپسول‌ها ایده‌اي خلاقانه دارد شـما می توانید ازآن‌ها روی خشکی استفاده کنید یا هم چون قایق روی آب شناور شوید.این هتل‌هاي کپسولی الزاماً تجملاتی و جادار نیستند اما در عین حال می توانند اقامت خوش و سرگرم کننده‌اي را برای حدودا 3 مسافر فراهم کنند.

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

بعلاوه این کپسول‌ها دارای مجموعه‌اي متنوع از فیلم و نوشیدنی بوده و امکان تبدیل شدن بـه محلی مناسب برای یک مهمانی شبانه شاد و پر سروصدا را دارا می‌باشند. اما بهتر اسـت قبل از اقامت دراین کپسول‌ها مطمئن شوید کـه دچار بیماری دریازدگی نخواهید شد چون دراین کپسول زیاد بـه این سو و آن سو پرتاب خواهید شد.

 

۱۵-درخت حبابی، فرانسه

دیگر خانه شگفت انگیزی کـه بـه شفافیت کریستال اسـت خانه‌هاي قابل باد کردن وشفافی هستند کـه در فرانسه تولید می‌ شوند کـه قبلا هم دراین مطلب بـه معرفی آن پرداخته بودیم. این طرح کـه توسط پیر دوما ارائه شده اسـت بـه صورت گسترده‌اي برای اقامت مهمانان مورد استقبال قرار گرفته اسـت.

معرفی پیشرفته ترین هتل های دنیا + عجیب ترین هتل های جهان +عکس

بدلیل شفافیت بالای این خانه، ممکن اسـت حس نداشتن حریم خصوصی تداعی شود اما از سوی دیگر این خانه‌ها برای مشاهده ستاره‌ها در شب و نیز اقامت در جنگل و الهام گرفتن از طبیعت ایده آل ومناسب بنظر میرسند.

 

آشنایی با شهر پنانگ در کشور مالزی

معبد هارماندیر صاحب در کشور هند و سفر به باکو

آخرین دیدگاه‌ها

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi