» آرایش پوست ومو » آشنایی با انواع مدل سایه ابرو

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۴

 کد خبر: 158350
 272 بازدید

آشنایی با انواع مدل سایه ابرو

آشنایی با انواع مدل سایه ابرو

سایه‌ ابرو یکی از راه حل‌های امروزی است که هم به صورت موقت و هم دائمی موجود است. انواع مدل سایه ابرو برای کسانی که ابرو‌های کم پشتی داشته و نسبت به آن‌ها احساس نارضایتی می‌کنند، پیشنهاد می‌شود.

۱. مدل سایه‌ ابرو موقت

سایه‌ی ابرو به صورت موقت سه حالت مدادی، پالت (پودر) و ریمل ابرو را دارد که با استفاده از براش بر روی ابرو کشیده و آن را پرپشت و زیبا می‌کنید. برای استفاده از این مدل سایه ابرو باید به رنگ ابرو‌های خود توجه کرده و یک رنگ روشن‌تر از آن‌ها را استفاده کنید. ابتدا برای سایه زدن، ابروهایتان را شانه می‌کنید و سپس خط ابرو و قسمت‌های کم پشت ابرو‌های خود را با کمک مداد یا براش پر می‌کنید. این کار را مانند سایه زدن چشم باید انجام دهید و از به جای گذاشتن خطوط واضح خودداری کنید.

چند نمونه برند سایه‌ ابرو

  • بی یو (Beyu)
  • رولن (Revlon)
  • ان وای ایکس (Nyx)
  • اسنس (Essence)
  • کلینیک (Clinique)
  • میبلین (Maybeline)
  • دبورا (Deborah)

توجه داشته باشید که مارک‌های و انواع زیادی برای مداد و سایه‌ ابرو وجود دارند که بیشترشان محصولات خوبی به حساب می‌آیند و این تعداد فقط جهت آشنایی برای شما نام برده شد.
پس از استفاده از سایه‌ ابرو، از هایلایتر بر روی استخوان زیرین آن استفاده کنید. روشن کردن و براق کردن زیر ابرو به زیباتر شدن و باز شدن صورتتان خیلی کمک می‌کند. می‌توانید با کمک یک براش پر حجم یا انگشتتان این کار را انجام دهید.

 

مدل سایه ابرو - سایه‌ی ابرو موقت

۲. مدل سایه‌ ابرو دائمی

سایه ابرو به صورت دائمی یکی از انواع تاتو‌های ابرو به حساب می‌آید که برای پر کردن ابرو‌ها از آن استفاده می‌شود. در واقع سایه ابرو دائمی مانند سایه ابرو آرایشی عمل می‌کند با این تفاوت که سایه ابرو آرایشی ماندگاری ندارد، ولی سایه ابرو ماندگاری طولانی دارد.
برای انتخاب رنگ سایه‌ی ابرو بهتر است از تناسب رنگی آن با رنگ مو‌ها استفاده کنید. یعنی یک یا دو درجه رنگ ابرو را روشن‌تر از رنگ موهایتان انتخاب کنید. البته بدانید که هر چه رنگ تیره تری برای سایه‌ی ابرو انتخاب کنید ماندگاری بیشتری دارد.

برای ایجاد سایه ابرو دائمی چند روش وجود دارد که عبارتند از:

روش ساده

در این حالت تمام سطح ابرو به صورت یکدست تاتو می‌شود.

روش مخملی (شیدینگ)

در این حالت در قسمت تاج ابرو کمرنگ‌تر و در قسمت انتهایی پر رنگ‌تر است. حالتی فانتزی نسبت به ساده دارد.
هنگام استفاده از روش سایه ابرو برای زیباتر کردن ابروها، ابرو‌ها حالت طبیعی خود را از دست نمی‌دهند و طبیعی‌تر از تاتو نیز دیده می‌شوند، زیرا کم‌رنگ‌تر از تاتو ابرو است و کادر آن نیز مانند تاتو پررنگ و واضح نیست.

مدل سایه ابرو دائمی

میکروپیگمنتیشن و میکروبیلدینگ

این نوع سایه‌ ابرو با دو روش میکروپیگمنتیشن و میکروبیلدینگ انجام می‌شود.
در روش میکروپیگمنتیشن با دستگاه مخصوص سایه‌ ابرو انجام می‌شود، ولی در میکروبیلدینگ از قلم دستی استفاده می‌شود. همچنین ماندگاری سایه‌ی ابرو با روش میکروپیگمنتیشن بیشتر از روش میکروبیلدینگ است. از روش میکروبیلدینگ فقط برای سایه‌های مخملی استفاده می‌شود.

سایه‌ی ابرو دائمی

برای پاک کردن سایه ابرو، هاشور و تاتو ابرو راه حل‌های متفاوتی وجود دارد پس نگران نباشید و اگر ابرو‌های کم پشتی دارید و از آن‌ها کلافه‌اید حتما به سراغ یکی از روش‌های بالا بروید.

منبع:ستاره


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : آرایش پوست ومو
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.