مصاحبه جدید پاریس هیلتون از تجربه وحشتناک آزار جسمی و روحی

سه‌شنبه 4 شهریور 1399 چهره ها
پاریس هیلتون 

پاریس هیلتون

پاریس ویتنی هیلتون (زاده ۱۷ فوریه ۱۹۸۱) هنرپیشه، خواننده و مدل آمریکایی است.

پاریس ویتنی هیلتون در تازه ترین مصاحبه خود گفت بعد از ورودش به کانون اصلاح و تربیت مدرسه Provo Canyon مستقر در یوتا در دوران نوجوانی، قربانی سوءاستفاده جسمی و روحی شده است. به عقیده او این مکان برای زندگی “وحشتناک” است؛ زیرا، کارکنان آن مبتلا به “سادیسم” بودند و می خواستند کودکان را شکنجه و آزار دهند.

به گزارش ایران آرت، هیلتون گفت که مورد ضرب و شتم قرار گرفته و مجبور به مصرف قرصی به اسم “بچه لوس” شده که یک بار او را خفه کرده است. هنگامی که پدر و مادر هیلتون متوجه شدند که او مدرسه را رها کرده و شبانه به مهمانی میرود، او را به این مدرسه فرستادند و معلوم شده که این خاطره، یکی از تاریک ترین نقاط زندگی پاریس است.

این مدرسه بعد از آن زمان مالکیت خود را تغییر داده و توسط سایر بازماندگان نیز مورد شکایت قرار گرفته است که همگی آنها از سوءاستفاده در زمان حضورشان در آن مکان نامناسب سخن می گفتند.

هیلتون در این مورد به روزنامه تایمز اظهار‌کرد: آن روزها واقعا وحشتناک بودند. هر روز افرادی که در آن جا کار می کردند، رفتارهای سادیسمی داشته و می خواستند کودکان را شکنجه و آزار دهند. من چنین جایی را برای هیچ کسی آرزو نمی کنم. آنها حتی بعضی اوقات بچه ها را نیز به درون سلول های انفرادی می فرستادند. آنها دوست داشتند تا حد ممکن شما را تخریب کنند.

 

پاریس ویتنی هیلتون 

پاریس ویتنی هیلتون

 

حریم خصوصی پاریس هیلتون

به گزارش تایمز، کانون اصلاح و تربیت نامناسب هیلتون از آن زمان به بعد مالکیت خود را تغییر داده؛ ولی هنوز هم توسط سایر بازماندگان مورد شکایت قرار گرفته است. آنها ادعا می کنند که زمان حضورشان در این مدرسه، مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. در گزارشی، مالکان جدید در هنگام تماس تایمز با آنها از اظهار نظر درباره حاکمان قبلی خودداری کردند. هیلتون همچنین در مستند جدید خود با اسم “این پاریس است” ( This Is Paris) که ماه آینده اکران خواهد شد، به این موضوع پرداخته است. این فیلم همچنین دوران سخت دیگری را برای هیلتون در زمان جوانیش به تصویر می کشد. او تنها چند سال بعد از ترک مدرسه اصلاح و تربیت، با پخش فیلم جنسی خصوصیش که در ۲۰ سالگی با نامزدش “ریک سالومون” (Rick Salomon) فيلمبرداري شده بود، رو به رو گردید.

هیلتون در سال ۲۰۱۸ به “ماری کلر” (Marie Claire) گفت که این فیلم شرم آورترین و تحقیرآمیزترین اتفاق زندگیش بوده و عمیقا سلامت روان او را تحت تأثیر قرار داده است. در ماه فوریه، او در مصاحبه ای با Cosmopople در مورد سلامت روان خود و اینکه چگونه برای “اعتماد کردن ” دچار مشکل شده، صحبت کرد. با اینکه او تحت روان درمانی قرار گرفته، ولی نمی تواند شخصی را برای مدت زمان زيادي در کنار خود داشته باشد و واقعا به کسی اعتماد ندارد.

نوید محمد زاده

نوید محمد زاده برترین بازیگر جشنواره اونبورگ روسیه شد

طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی

طلاق ریحانه پارسا ازمهدی کوشکی علنی شد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا