آثار خوردن انبه بر روی سلامتی بدن

سه‌شنبه 6 تیر 1402 سلامت
آثار خوردن انبه بر روی سلامتی بدن

آثار خوردن انبه بر روی سلامتی بدن

در اینجا نظریه برخی از کارشناسان باتجربه تغذیه را برای شما جمع آوری کرده ایم. آثار خوردن انبه بر روی سلامتی بدن مورد بررسی قرار داده ایم. این مطلب از سایت ام سی ان ( MSN ) برای شما عزیزان ترجمه شده است.

مزایای مانگو توسط فیت سیکه

دکترای علوم کشاورزی و علوم محصولات زراعی (در حال ادامه تحصیل)، کارشناسی ارشد علوم و فناوری غذایی · ۱ سال سابقه کار · آفریقای جنوبی

مانگو منبع خوبی از ویتامین C هستند و به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک می کنند. یک فنجان مانگو تقریباً ۷۰٪ از مقدار روزانه توصیه شده ویتامین C را فراهم می کند.
مصرف مانگو به کاهش خطر بیماری های مزمن کمک می کند، زیرا شامل پلی فنل هایی مانند کوئرستین، کاتکین، آنتوسیانین، کامفرول و رامنتین است. این ترکیبات خاص دارای خواص آنتی اکسیدانی هستند که به حفاظت سلول های بدن در برابر حملات رادیکال های آزاد کمک می کنند.

آثار خوردن انبه بر روی سلامتی بدن

آثار خوردن انبه بر روی سلامتی بدن

عوارض جانبی توسط فیت سیکه

مصرف بیش از حد مانگو ممکن است منجر به ایجاد ناراحتی در دستگاه گوارش شود و افرادی که حرکات روده ای آنها حساس هستند باید احتیاط کنند.

مزایای مانگو به وسیله روزانه م. سیلوا

کارشناسی ارشد در علوم بهداشت، لیسانس تغذیه · ۷ سال سابقه کار · برزیل

میوه مانگو حاوی ویتامین A، C، مجموعه‌ای از ویتامین‌های گروه B، منیزیم، پلی فنل‌ها و فیبر است. به سیستم ایمنی بدن کمک می کند و عملکرد آنتی‌الترناتیو و آنتی‌اکسیدانی دارد.

Capture 321

عوارض جانبی به وسیله روزانه م. سیلوا

میوه مانگو دارای ماده روغنی به نام اوروشیول است. همچنین برخی افراد به محتوای پروتئین بالا آن حساسیت دارند.اشخاص مبتلا به دیابت باید به مقدار متعادل آن مصرف کنند، زیرا هر چه میوه بیشتر رسیده باشد، مقدار بیشتری فروکتوز (شکر طبیعی میوه) دارد.

مزایای مانگو به وسیله کریستوس سیتاس

کارشناسی ارشد در علوم تغذیه و ورزش · ۳ سال سابقه کار · انگلستان

مانگو منبع غنی از بسیاری از ویتامین ها و مواد معدنی است، از جمله پتاسیم، کاروتنوئیدها و ویتامین E، همچنین ویتامین C. خواص آنتی اکسیدانی آن در مطالعاتی به کاهش التهاب بیماری التهابی روده که می تواند منجر به کاهش خطر سرطان روده بزرگ و مستقیم شود (لوریسلا، ۲۰۱۷)، ثابت شده است.

Capture 320

عوارض جانبی به وسیله کریستوس سیتاس

مانگو میوه ای با سطح کالری بالا است (۶۰ کالری در هر ۱۰۰ گرم میوه تازه) و می تواند به افزایش مصرف کالری کمک کند. افزایش مصرف کالری می تواند منجر به مانع شدن کاهش وزن برای افرادی شود که مقدار زیادی از آن را مصرف می کنند و منجر به افزایش وزن نامطلوب شود.

 

 

Capture 338

بهترین روش مصرف کلم بروکلی

نوشیدن شیر گاو

آیا نوشیدن شیر گاو برای سلامتی مفید است؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا