آتیلا پسیانی نخستین مهمان سری جدید برنامه سروش صحت

شنبه 21 مهر 1397 سینما

 

امشب شنبه ۲۱ مهرماه، سروش صحت ساعت ۲۰ در برنامه «کتاب‌باز»، میزبان آتیلا پسیانی بازیگر مطرح سینما و تلویزیون خواهد بود.

به گزارش خبرآنلاین، نخستین قسمت برنامه «کتاب‌باز» با حضور آتیلا پسیانی روی آنتن می‌رود. «کتاب‌باز» در فصل سوم مانند فصل‌های گذشته با محوریت کتاب و مطالعه کار خود را آغاز خواهد کرد؛ ضمن اینکه بخش‌های جدیدی به صورت ثابت و هفتگی به عنوان بخش‌های پایانی به برنامه اضافه شده‌اند که دکتر رشید کاکاوند، دکتر مجتبی شکوری، احسان رضایی و مسعود فراستی اجرای آنها را بر عهده خواهند داشت.

اولین قسمت از برنامه «کتاب‌باز» به مرحوم صادق صندوقی تقدیم می‌شود. صندوقی از پیشکسوتان حوزه تصویرگری کتاب‌های درسی و همچنین آثار کودک و نوجوان بود که فصل گذشته در برنامه حضور داشت.

مسابقه «قصه‌گویی» با همکاری کانون پرورش فکری در دوبخشِ ویدئوهای ۹۰ ثانیه‌ای و قصه‌های مکتوب و کوتاه که توسط مردم و شرکت‌کنندگان ارسال می‌شود، از جمله بخش‌های جدیدی است که در فصل سوم به «کتاب‌باز» اضافه شده است.

سروش صحت و آتیلا پسیانی,اخبار صدا وسیما,خبرهای صدا وسیما,رادیو و تلویزیون

گفت‌وگو با مهمانان از حوزه‌های گوناگون، آیتم‌های مختلف اعم از متن‌خوانی، سوژه‌های مختلف و مربوط به حوزه کتاب، بخش کودک و… از دیگر قسمت‌هایی است که در این فصل شاهد آنها خواهیم بود.

«کتاب‌باز» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدرضا رضاییان و اجرای سروش صحت شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

مرجع : سرپوش

بازیگر «دکتر هوو» به «جنگ ستارگان» پیوست

جایزه اسپانیایی‌ها برای بازیگر فیلم «خوک»

فیلمبرداری «سامورایی در برلین» به نیمه رسید

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا