» گوناگون » آشنایی با گرانترین و با ارزش ترین مایعات جهان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۱۸:۱۴

 کد خبر: 76916
 8058 بازدید

آشنایی با گرانترین و با ارزش ترین مایعات جهان

آشنایی با گرانترین و با ارزش ترین مایعات جهان
گرانترین مایعات جهان

کاغذ مایع، هر گالن ۱۵۰ دلار

کاغذ مایع یک نوع خوکار غلط گیر است که کمک می کند غلط های نوشتاری خود را اصلاح کنید. می توانید از این وسیله برای ایجاد بافت های منحصر به فرد، افزودن درخشندگی به آن و در پروژه های دست ساز استفاده کنید. مواد تشکیل دهنده آن (نفتای حلال، الکل معدنی، متفرق ساز و عطر) است که آن را بسیار گران قیمت می کند.

گرانترین مایعات جهان

پنی سیلین، هر گالن ۲۲۶ دلار

پنی سیلین گروه بزرگی از آنتی بیوتیک ها است که شامل پنی سیلین وی، پنی سیلین جی، بنزاتین پنی سیلین و پروکائین پنی سیلین می شود. پنی سیلین اساسا برای درمان عفونت های مختلف استفاده می شود.

گرانترین مایعات جهان

روغن ضروری پچولی، هر گالن ۶۰۵ دلار

این روغن گران قیمت از برگ تازه یا خشک گیاهی به نام پوگوستمون گرفته می شود. این روغن به عنوان یک ضد عفونی کننده عمل می کند و به درمان تب، عفونت های قارچی و حتی سنگ کلیه کمک می کند. عطر آن هم با بوی بد بدن مبارزه می کند.

گرانترین مایعات جهان

خون انسان، هر گالن ۱۳۳۰ دلار

بدن یک انسان بالغ ۱٫۳ گالن خون دارد که از سلول و پلاسما تشکیل شده است. بدن بدون خون کار نمی کند. امروزه افراد زیادی خون خود را اهدا می کنند، با این حال پردازش و ذخیره خون فرآیند گران قیمتی است. به همین دلیل قیمت خون هم بالاست.

گرانترین مایعات جهان

گاما هیدروکسی بوتیریک اسید (GHB)، هر گالن ۲۲۱۰ دلار

گاما هیدروکسی بوتیریک اسید عمدتا برای درمان حمله خواب ، بیخوابی، کاتاپلکسی و اعتیاد به الکل به کار می رود. در بسیاری از کشور ها فروش این مایع غیرقانونی است.

گرانترین مایعات جهان

جوهر مشکی پرینتر، هر گالن ۲۳۸۰ دلار

تعجب کردید؟ البته نه هر جوهری، منظور ما جوهر های باکیفیت برند های مشهور است. شرکت هایی که هزینه زیادی را صرف تحقیق و توسعه با کیفیت ترین جوهر ها می کنند.

گرانترین مایعات جهان

جیوه، هر گالن ۲۹۶۶ دلار

جیوه تنها فلزی است که در دمای اتاق مایع است و عمدتا در تولید دماسنج استفاده می شود. اما در صنایع شیمیایی، تولید فلز و کشاورزی هم کاربرد دارد.

گرانترین مایعات جهان

انسولین، هر گالن ۱۳۱۰۰ دلار

انسولین به طور طبیعی توسط پانکراس در بدن ساخته می شود. انسولین سطح گلوکز خون را کنترل می کند و سوخت و ساز را افزایش میدهد. انسولین یک داروی ضروری برای درمان دیابت است.

گرانترین مایعات جهان

عطر شنل شماره ۵

همه این عطر افسانه ای را می شناسند. این عطر اولین بار در سال ۱۹۲۲ فروخته شد و هنوز هم جایگاه بالایی در بازار دارد. گلبرگ های نادر و اسانس یک ریشه نادر این عطر را گران می کند.

گرانترین مایعات جهان

خون خرچنگ نعل اسبی، هر گالن ۵۳۲۵۰ دلار

خون این خرچنگ هموگلوبین ندارد. در عوض از هموسیانین استفاده می کند که آن را آبی رنگ می کند. وقتی پاتوژن یا باکتری وارد آن می شود، به سرعت لخته می شود. این ویژگی در داروشناسی برای تشخیص اندوتوکسین ها بسیار باارزش است. خرچنگ های نعل اسبی بعد از اینکه خونشان گرفته شد آزاد می شوند.

گرانترین مایعات جهان

ال اس دی، هر گالن ۱۰۹۲۰۰ دلار

این ماده روانگردان نیمه مصنوعی خطرناک تقریبا در همه کشور ها ممنوع است.

گرانترین مایعات جهان

زهر مار کبرا، هر گالن ۱۳۵۷۰۰ دلار

شاه کبرا یکی از خطرناک ترین مار های دنیاست. تنها یک نیش این مار برای کشتن یک فیل بالغ کافیست. افراد برای جمع کردن زهر این مار، جان خود را به خطر می اندازند. سم این مار در تولید دارو بسیار ارزشمند است و می تواند به درمان بیماری هایی مثل آلزایمر و پارکینسون، شیزوفرنی و افسردگی کمک کند.

گرانترین مایعات جهان

زهر عقرب، هر گالن ۳۴۶۲۶۰۰۰ دلار

پروتئین موجود در این زهر برای درمان بیماری هایی مثل اسکلروز چندگانه، آرتریت روماتوئید و بیماری التهابی روده به کار می رود.

گرانترین مایعات جهان

 منبع:نمناک


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : گوناگون
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

DMCA.com Protection Status