» ورزشی » پاسخ‌منفی‌قطری‌هابه‌پرسپولیس‌برای‌میزبانی‌ازالهلال! – ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۵۴

 کد خبر: 33491
 56 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پاسخ‌منفی‌قطری‌هابه‌پرسپولیس‌برای‌میزبانی‌ازالهلال! – ورزشی بسته هستند

پاسخ‌منفی‌قطری‌هابه‌پرسپولیس‌برای‌میزبانی‌ازالهلال! – ورزشی

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که الهلال ابوظبی را برای میزبانی انتخاب کرده و آیا پرسپولیس نمی‌توانست مکان دیگری غیر از مسقط  را انتخاب کند،توضیحاتی ارایه داد. به گزارش تابناک ورزشی، طاهری گفت: حضور در کشور ثالث بستگی به عوامل مختلفی دارد. ما هماهنگی داخلی را انجام‌ می‌دهیم و کشور ثالث هم باید […]

پاسخ‌منفی‌قطری‌هابه‌پرسپولیس‌برای‌میزبانی‌ازالهلال! – ورزشی

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سوال که الهلال ابوظبی را برای میزبانی انتخاب کرده و آیا پرسپولیس نمی‌توانست مکان دیگری غیر از مسقط  را انتخاب کند،توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش تابناک ورزشی، طاهری گفت: حضور در کشور ثالث بستگی به عوامل مختلفی دارد. ما هماهنگی داخلی را انجام‌ می‌دهیم و کشور ثالث هم باید اجازه بازی کردن را بدهد. در امارات این همکاری با ما نمی‌شود و حتی زمانی که در باشگاه ایرانیان اردو داشتیم ورزشگاه دیگری را برای مسابقه به ما نمی‌دادند. نمی‌توانیم امارات و شهر دوبی که برای ما خیلی بهتر است را انتخاب کنیم. ما به ناچار مسقط را معرفی کردیم.

طاهری در رابطه با این که چرا قطر که با عربستان مشکل دارد را انتخاب نکرده‌اند، گفت: در آن زمان که اختلافات بالا گرفته بود اقدامات لازم شد اما این اتفاقات صورت نگرفت حتی ما تیمی را به کشورهای شمالی ایران اعزام کردیم اما متاسفانه آنها جواب ندادند و به دلیل مسابقاتی که داشتند از این مساله استقبال نکردند. حتی برخی کشورها را معرفی کردیم که از لحاظ امنیتی مورد قبول قرار نگرفت. ما سعی و تلاشمان را کردیم اما نتوانستیم این مساله را به نتیجه برسانیم. در این مسابقه هم بیش از ۴۰۰ نفر ایرانی از کشورمان به اینجا آمدند. کانون هواداران زحمت کشید و توری به راه انداخت و هواداران با دو کلاس مختلف اعزام شدند و خیلی‌ها هم انفرادی آمدند. معاونت اقتصادی باشگاه هم تلاشش را کرد و بلیت‌ها را هم به خوبی در اختیار گذاشت. فکر می‌کنم در تلویزیون هم مشخص بود. هواداران پرسپولیس چهار، پنج برابر الاهلی بودند که این مساله جای تقدیر دارد و باید از آن قدردانی کرد که در این گرما تیم خود را تنها نگذاشتند.

منبع : تابناک


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات