Dayan Portal
×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» ورزشی » پاریس میزبان رسمی المپیک ٢٠٢٤ شد – ورزشی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۷:۳۹

 کد خبر: 33569
 57 بازدید
 دیدگاه‌ها برای پاریس میزبان رسمی المپیک ٢٠٢٤ شد – ورزشی بسته هستند

پاریس میزبان رسمی المپیک ٢٠٢٤ شد – ورزشی

کمیته بین المللی المپیک در جلسه بامداد امروز در پرو با رای گیری از اعضا میزبانی پاریس برای المپیک ٢٠٢٤ و لس آنجلس برای المپیک ٢٠٢٨ را قطعی کرد. به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از یورو اسپرت، پیش از این IOC  اعلام کرده بود که قصد دارد المپیک دو دوره ی ٢٠٢٤ و […]

پاریس میزبان رسمی المپیک ٢٠٢٤ شد – ورزشی

کمیته بین المللی المپیک در جلسه بامداد امروز در پرو با رای گیری از اعضا میزبانی پاریس برای المپیک ٢٠٢٤ و لس آنجلس برای المپیک ٢٠٢٨ را قطعی کرد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از یورو اسپرت، پیش از این IOC  اعلام کرده بود که قصد دارد المپیک دو دوره ی ٢٠٢٤ و ٢٠٢۸ را به صورت هم زمان اعطا کند. شهرهای پاریس و لس آنجلس تنها دارطلبان میزبانی این دو دوره نیز با IOC به توافق رسیده بودند تا به ترتیب میزبانی‌های المپیک ٢٠٢٤ و ٢٠٢٨ را داشته باشند.

با این حال در جلسه رسمی امروز کمیته بین المللی المپیک با رای گیری از اعضا میزبانی‌های این دو دوره به صورت رسمی به این دو شهر اعطا شد. بدین ترتیب پاریس که در سال ١٩٢٤ میزبان المپیک بوده است بعد از ١٠٠ سال دوباره میزبانی را دریافت می‌کند. لس آنجلس نیز شاهد سومین میزبانی خود در المپیک بعد از سالهای ١٩٣٢ و ١٩٨٤ خواهد بود.

پاریس میزبان رسمی المپیک ٢٠٢٤ شد

منبع : تابناک

وبگردی


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ورزشی

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات