×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» حوادث » عاقبت تلخ ترکیدن گوشی در دست پسر نوجوان چینی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۰

 کد خبر: 62424
 324 بازدید

عاقبت تلخ ترکیدن گوشی در دست پسر نوجوان چینی

عاقبت تلخ ترکیدن گوشی در دست پسر نوجوان چینی

عاقبت تلخ ترکیدن گوشی در دست پسر نوجوان چینی

متاسفانه تلفن همراه و تکنولوژی بخشی از مهم ترین قسمت زندگی کودکان و نوجوانان امروزی شده است و همین مهم بودن عوارض جدی و البته حوادثی دردناک را به همراه دارد که تازه ترین آنها مربوط به حادثه ای تلخ برای کودک ۱۲ ساله چینی است که در خبرگزاری ها منتشر شد. تکرار انفجار باطری گوشی موبایل این بار اتفاق تلخی را رقم زد و موجب نقص عضو پسر نوجوان شد .

ترکیدن گوشی

ترکیدن گوشی

نابینا شدن و نقص عضو کودک چینی براثر ترکیدن گوشی موبایل

انفجار باطری گوشی تلفن همراه در دستان کودک ۱۲ ساله چینی منجر به از بین رفتن چشم راست و انگشت اشاره دست راستش شد .براساس گزارش مدیا چین گوشی موبایل یک گوشی معمولی بوده و هیچ ارتباطی با گوشی های هوشمندی که بارها خبر انفجار باطری آنها منتشر شده است نداشته .انفجار باطری گوشی موبایل در لحظه کودک را بیهوش کرده بود که خواهرش با شنیدن صدای انفجار به سراغ او آمد و با دیدن وضعیت نگران کننده فورا با اورژانس تماس گرفت.انتقال سریع کودک مصدوم از انفجار گوشی موبایل به بیمارستان و آماده شدن شرایط جراحی از خطرات بعدی جلوگیری کرد.

تیم جراحی بعد از ۵ ساعت تلاش موفق به ترمیم بخش آسیب دیده صورت کودک و خارج کردن تکه پلاستیکی از چشم او شدند اما متاسفانه به دلیل شدت انفجار وپرتاب تکه های گوشی موبایل به سمت صورت بینایی کامل یکی از چشمان کودک از بین رفت.

ترکیدن گوشی

نابنیا شدن و از دست دادن انگشت دست پسر ۱۲ ساله براثر ترکیدن گوشی

منبع:نمناک


برچسب ها : ,
دسته بندی : حوادث
تبلیغات
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات
Dayan Portal