» جامعه » سوگند و سولماز،دومین قربانیان اختلاف پدر و مادر – حوادث

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۱

 کد خبر: 33521
 136 بازدید
 دیدگاه‌ها برای سوگند و سولماز،دومین قربانیان اختلاف پدر و مادر – حوادث بسته هستند

سوگند و سولماز،دومین قربانیان اختلاف پدر و مادر – حوادث

سوگند و سولماز،دومین قربانیان اختلاف پدر و مادر – حوادث

روزنامه شرق: هنوز مأموران پلیس در حال تحقیق درباره انگیزه قتل از سوی مردی بودند که پنج عضو خانواده‌اش را کشت که خبر رسید مردی دو دخترش را کشت و خودکشی کرد.

سه‌شنبه‌شب زنی هراسان در تماس با پلیس از مرگ هولناک دو برادرزاده‌اش در یکی از خیابان‌های تهرانپارس خبر داد. بلافاصله با توجه به حساسیت موضوع مأموران کلانتری ١٢٦ به محل اعزام و با جسد غرق خون دو دختر جوان در وسط سالن پذیرایی خانه روبه‌رو شدند.

 

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، او به همراه اکیپ بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد دو دختر جوان به‌علت اصابت چاقو به نقاط مختلف بدن از جمله سینه و پهلو جان خود را از دست داده و بیش از دو ساعت از زمان مرگ آنها می‌گذرد. در ادامه با تحقیق از عمه مقتولان، این زن گفت: ساعتی قبل برادر ٤٨ساله‌ام به نام شهرام با من تماس گرفت و مدعی شد دو دختر ١٩ و ٢٢ساله‌اش سوگند و سولماز را به قتل رسانده و خودش هم با خوردن قرص برنج خودکشی کرده است.

 

چون می‌دانستم او با همسرش اختلاف دارد و مادر خانواده ٥٠ روز است که خانه را ترک کرده، بلافاصله خودم را به خانه برادرم رسانده و با کمک همسایه‌ها وارد خانه شدیم. این زن ادامه داد: وقتی به خانه رسیدیم برادرم نیمه‌جان بود که او را به بیمارستان منتقل کردیم و من با جسد غرق خون دو برادرزاده‌ام روبه‌رو شدم. درحالی‌که تحقیقات در محل جنایت ادامه داشت، مسئولان بیمارستان در تماسی اعلام کردند شهرام جان خود را از دست داده است.

 

با مرگ پدر خانواده پرونده این جنایت هولناک وارد مرحله جدیدی شده و با دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی هر سه جسد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شدند. مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران اعلام کرد تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در‌این‌باره آغاز شده است. همچنین گفته می‌شود از شهرام دست‌نوشته‌ای پیدا شده که علت قتل‌عام خانواده‌ و خودکشی خودش را مشکلات مالی و اختلاف با همسرش عنوان کرده‌ است.

 

این در حالی است که هفته گذشته نیز مرد جوانی در پی اختلاف با همسرش و مشکلات مالی، همسر و فرزند و پدر و مادرش را به قتل رساند. او نیز ابتدا پدر و مادرش را به بهانه اینکه قصد دارد ملکی را به نام آنها کند از شهرستان به تهران کشانده‌ بود و بعد در دفتر کارش ابتدا پدر و بعد مادرش را به قتل رساند. خواهرزن مقتول که موضوع را به پلیس گزارش داد گفته‌بود: شوهرخواهرم با خواهرم اختلاف داشت و من این موضوع را می‌دانستم؛ روز حادثه قرار بود با خواهرم به‌دنبال مادرم برویم و مادرم را از فرودگاه امام به خانه برگردانیم وقتی که با خواهرم تماس گرفتم جواب تلفنش را نداد، بعد با خواهرزاده و شوهرخواهرم تماس گرفتم آنها هم جواب ندادند به خانه خواهرم رفتم و با کمک قفل‌ساز توانستم در را باز کنم و با جسد خواهرزاده و خواهرم روبه‌رو شدم.

 

وقتی مأموران گفته‌های این زن را مورد بررسی قرار دادند جسد شوهرخواهر او را نیز پیدا کرده و در بررسی محل شرکت این مرد اجساد پدر و مادر او هم کشف شد. به گفته نزدیکان این مقتولان مشکلات مالی و بدهکاری دلیل اصلی این قتل‌ها بوده ‌است.

منبع : برترینها


برچسب ها :
دسته بندی : جامعه
Bilit Arzan Bilit Kish
loading...

دیدگاه بسته شده است.