» جامعه » سقف برداشت از خودپردازها در ایام نوروز

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۲

 کد خبر: 61519
 132 بازدید

سقف برداشت از خودپردازها در ایام نوروز

سقف برداشت از خودپردازها در ایام نوروز

سقف برداشت از خودپردازها در ایام نوروز

محمد بیگی یک مقام مسئول در بانک مرکزی از افزایش سقف برداشت از خودپردازها در ایام پایانی سال ۹۶ خبر داد.

افزایش سقف برداشت از خودپرداز ها

یک مقام مسئول در بانک مرکزی با اشاره به تمهیدات روزهای پایانی سال، گفت: افزایش سقف برداشت با توجه به شرایط پایانی سال و نیاز مردم تا سقف ٥٠٠ هزارتومان بصورت داخلی در هر بانک امکان پذیر است.
به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، داوود محمد بیگی درباره تمهیدات اندیشیده شده از سوی بانک مرکزی برای دو ماه پایانی سال، اظهار داشت: قطعا در ماه های پایانی سال، بانک ها، شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت و همچنین بانک مرکزی در حالت آماده باش قرار گرفته و شیفت های کاری نیز افزایش می یابد.

رپورتاژ

عابربانک

 سقف برداشت از خودپردازها در ایام نوروز

وی افزود: در این دوماه توجه به حوزه های پرداخت و تراکنش ها بیشتر مورد رصد و بررسی قرار می گیرد و اگر نیاز به ارتقا زیرساخت ها باشد، تغییرات لازم انجام خواهد شد.
مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی در ادامه گفت:با توجه به موارد سال های گذشته، حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش تراکنش وجود دارد و امسال هم قطعا چنین شرایطی داریم و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
محمدبیگی همچنین درباره افزایش سقف برداشت در دو ماه پایانی سال، گفت: افزایش سقف برداشت با توجه به شرایط خاص پایانی سال و نیاز مردم به وجه نقد، تا سقف ٥٠٠ هزار تومان بصورت داخلی در هر بانک در دستور کار است.

منبع:نمناک

مطالب مرتبط


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : جامعه
تبلیغات
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.