» گوناگون » زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۷:۵۹

 کد خبر: 53049
 469 بازدید

زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است

زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است

زنی که قلبش داخل کوله پشتی اش است

 در پی مشکل قلبی و شرایط وخیم یک بیمار زن پزشکان مجبور به استفاده از روشی خاص شدند ، روشی که قلب بیمار همراه با تجهیزات و باطری داخل کوله پشتی همراه او به همه جا حمل می شود.
قلب زن تازه های سلامت
Meet the Clayhall woman who carries her heart in a backpack to keep her aliveAs a result of the life changing operation
قلب زن

جراحی متفاوت قلب زن جوان

 زنی با قلب ۷ کیلویی !

“سیلوا حسین ” ۳۹ ساله مدتها به دلیل دردهای شدید و سنگینی غیرطبیعی در سینه اش به پزشک مراجعه میکرده و تمام آن مدت مشکل قلبی او به اشتباه مشکل گوارشی تشخیص داده می شد و او به اجبار داروهای غیرضروری مصرف مر کرد تا اینکه در نهایت مشکل اصلی او تشخیص داده شد و متخصصان قلب و عروق به دلیل وضعیت وخیم او مجبور به جراحی خاصی شدند.
همچنین بخوانید : تی شرت ویژه برای سینه زنی محرم! + عکس
این زن مسلمان که دو فرزند ۵ ساله و ۱۸ ماهه دارد توسط “دیانا گارسیا” و “اندری سیمون” جراحی شد ؛ جراحی که او را صاحب قلبی ۷ کیلویی کرد. متخصصان با توجه به اوضاع مجبور به عمل جراحی خاصی شدند که در پی آن اکنون سیلوا حسین صاحب قلبی قابل حمل در کوله پشتی است که با لوله، باتری و تجهیزات جانبی، وزن آن به هفت کیلوگرم می رسد.
قلب زن

زنی که باید تمام وقت قلبش را داخل کوله پشتی حمل کند

سیلوا می گوید:تمام آنچه قبل از جراحی به یاد دارم اشک هایی است که هنگام گفتن آرزوهایم به خواهر کوچکم می ریختم.بعد از پایان جراحی زمانی که به هوش آمدم به من گفتند که قلب مرا از سینه خارج کرده اند تا بهبود یابم ، نمی دانستم اینها یعنی چه و فکر می کردم مرده ام و این صداها و تصاویر را در روح من درک می کند اما بعد متوجه شدم که در پی یک جراحی موفقیت آمیز صاحب قلب جدیدی شده ام که باید داخل یک کوله پشتی آن را با خود حمل کنم. مطمئنا با این شرایط مثل سابق به راحتی نمی توان هر کاری انجام دهم ولی سلامتی که بدست اورده ام زندگی را لذت بخش کرده است.
قلب زنقلب زن

زندگی جدید زن جوان با قلبی که داخل کوله پشتی اس

منبع:نمناک


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : گوناگون
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.