» آرایش پوست ومو » رنگ موی مد زمستان امسال چیست

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۴

 کد خبر: 48899
 1006 بازدید

رنگ موی مد زمستان امسال چیست

رنگ موی مد زمستان امسال چیست

رنگ موی مد زمستان امسال چیست

ایران ناز یکی از اصلی ترین شاخصه های زیبایی هر زن ،رنگ موهایش است .اگر میخواهید تغییری اساسی در چهره خود داشته باشید حالا اگر می خواهید در این بین از دنیای مد هم عقب نیفتید به شما پیشنهاد می دهیم قبل از انتخاب رنگ مو هایتان برای زمستان امسال این مقاله را بخوانید.

با خواندن این مقاله با چند رنگ مو پرطرفدار برای زمستان ۹۶ آشنا می شود. البته ناگفته نماند رنگ مشکی همیشه پر طرفدار بوده و در زمره رنگ موهای مد هر سال قرار میگیرد.اگر قصد دارید موهایتان را رنگ کنید، مد زمستان امسال ” مولتی تن” است، ترکیبی از چند تن رنگ ! در این مطلب می توانید پیشنهادات، کاسوندرا کادینگ یکی از معروف ترین آرایشگران لس آنجلس را ببینید.

طبق اظهارات کاسوندرا کادینگ ، آرایشگر معروف هنرپیشه ها در سالن زیبایی sally Hershberger لس آنجلس ، که به عنوان آرایشگر مو در مجموعه ” Hunger Games ” ، ” Catching fire ” و ” Glee ” فعالیت کرده است :شما مجبور نیستید که ” فقط از یک تن رنگ برای موهای خود استفاده کنید.

با استفاده از چند رنگ برایهایلایت می توانید جلوه تازه تری به موهای خود بدهید. علاوه بر اینکه زیاد هزینه بر نیست، نگهداری از مو هم بسیار آسان است. برای حفظ ماندگاری رنگ مو ، نیازی نیست که همه موجودی کیفتان را به آتش بکشید. استفاده از یک نرم کننده و شامپوی مخصوص موهای رنگ شده و یا استفاده از برخی روغن های مخصوص می تواند به محافظت از رنگ مو کمک کند.

رنگ موی مد زمستان امسال چیست (عکس)

از لولایت عسلی استفاده کنید
زمستان امسال رنگ موی بلوند عسلی را زیاد می بینید ، از عسلی معمولی گرفته تا رنگ طلایی تیره. اگر شما بلوند روشن هستید ، باتوجه به مد این فصل می توانید موهایتان را لولایت بلوند متوسط کنید. برای کسانی که بلوند تیره هستند ، لولایت بلوند متوسط و یا تیره تر توصیه می شود. رویهم رفته از رنگهای خانواده بلوند استفاده کنید

رنگ کاراملی استفاده کنید
برای متعادل نگهداشتن سایه های باقی مانده از تابستان ، پیشنهاد می کنیم که از رنگ قهوه ای به عنوان رنگ زمینه مو و از رنگ کاراملی به عنوان هایلایت سایه استفاده کنید ( حتی میشل اوباما نیز از این رنگها استفاده کرده است.) اگر بطور کلی تمایلی به رنگ موی تیره ندارید، می توانید از آرایشگر بخواهید موهای آفتاب دیده را روشنتر نگهداشته و برای ریشه موها از سایه تیره تری استفاده کند. این روشی است که باعث می شود رنگ مو از پاییز تا زمستان به شدت تغییر نکند.

رنگ موی مد زمستان امسال چیست (عکس)

رنگ مسی و یا دارچینی استفاده کنید
در این فصل رنگهای قرمز را با رنگهای دارچینی و یا مسی ترکیب کنید. اگر رنگ موی قرمز آتشین دارید ، با این رنگها کمی نرم تر و لطیف تر به نظر می رسید. نیازی نیست که همه قسمت سر را رنگ کنید فقط روی تارهای داخلی از سایه های دارچینی استفاده کنید. این کار باعث می شود که عمق موها گرمتر به نظر برسند.اگر شما هم نظری درباره رنگ موی مورد علاقه خود در این فصل دارید با ما درمیان بگذارید.

رنگ موی مد زمستان امسال چیست (عکس)

منبع : ایران ناز


برچسب ها : , , , , , ,
دسته بندی : آرایش پوست ومو
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.