» تعبیر خواب » تعبیر خواب دیدن آمبولانس – دیدن خواب آمبولانس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۲۲:۲۹

 کد خبر: 38451
 2987 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تعبیر خواب دیدن آمبولانس – دیدن خواب آمبولانس بسته هستند

تعبیر خواب دیدن آمبولانس – دیدن خواب آمبولانس

تعبیر خواب دیدن آمبولانس – دیدن خواب آمبولانس

دیدن آمبولانس در خواب بیانگر حالات درونی آشفته بیننده خواب و یا نشان دهنده احساسات فرد رویابین نسبت به حوادث ناگهانی و امور غیر منتظره است.

تونی کریسپ در کتاب خود به نام فرهنگ تفسیر رویا آورده است که:

اکثر رویاهایی که در آن‌ها آمبولانس دیده می‌شود شامل احساساتی نسبت به امور ناگهانی، غیرمنتظره  و اورژانسی یا هراس آور هستند. غالب اوقات در این رویاها جراحت و یا آسیب های مرگبار برای شخصی هم دیده می‌شود. بنابراین ، این رویاها به اضطراب شما درباره مسئله‌ای که پیش رو دارید اشاره می‌کند.

دیدن آمبولانس در خواب به تفسیر کارل گوستاو یونگ

  • دیدن آمبولانس در خواب بیانگر فعالیت های سبکسرانه و بی ملاحظه ی شماست که ممکن است مشکلات بزرگی را در پی داشته باشد. این خواب ممکن است از ترس های شما ناشی شود، ترس هایی ناشی از ابتلا به یک بیماری یا سلامتی تان که به خطر افتاده است. شاید شما باید کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و توجه بیشتری به برخی موقعیت های بیداری تان داشته باشید.
  • دیدن یک آمبولانس پر از مجروح بیانگر ترس ازین است که خود قدیمی تان را رها کنید و فضایی برای خود جدیدتان بسازید. شما جراحات احساسی(روحی) و تجارب دردناک خود را به دیگران نمایش می دهید. تعبیر دیگر این است که ممکن است به این معنی باشد که شما با دوستان ناباب می گردید و بیشتر ازینکه به نفعتان باشد، به خودتان صدمه می زنید.
  • خواب دیدن اینکه یک نفر با آمبولانس تصادف می کند بیانگر برخی جنبه های روحی روانی شماست که صدمه دیده است و نیاز به مراقبت و توجه فوری دارد.

کتاب سرزمین رویاها

  • یک آمبولانس در حال حمل مریض: تمام خواسته هایتان برآورده خواهند شد.
  • یک آمبولانس خالی: یک دوست را از دست می دهید.

منابع:ستاره


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : تعبیر خواب
ن
Bilit Arzan Bilit Kish

دیدگاه بسته شده است.