» دسته‌بندی نشده » دروغ داماد فراموشکار پایش را به زندان باز کرد (عکس) – جامعه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۳:۴۹

 کد خبر: 6114
 157 بازدید

دروغ داماد فراموشکار پایش را به زندان باز کرد (عکس) – جامعه

دروغ داماد فراموشکار پایش را به زندان باز کرد (عکس) – جامعه

دروغ داماد فراموشکار پایش را به زندان باز کرد

 

داماد که بشدت برای این مراسم ازدواج لحظه شماری میکرد تنها چند دقیقه مانده به عقد متوجه شد ازدواج آنها به خاطر نقص مدارک ثبت نمیشود و مدارک لازم برای عقد ازدواج را ارائه نداده  و فرمی پر نکرده است ! به گزارش ایران ناز «نیل مک آردلی»، مدت‌ها بود با نامزدش برای برگزاری مراسم ازدواج‌شان برنامه‌ریزی کرده بود.تازه داماد همه چیز را طبق برنامه پیش برد اما صبح روز مراسم تازه یادش افتاد که کارهای قانونی برای ثبت مراسم ازدواج را انجام نداده است.

 

 

او که می‌دانست همسرش از این اتفاق خشمگین می‌شود برای اینکه موضوع را پنهان کند، حقه احمقانه‌ای به کار برد و تنها نیم ساعت تا برگزاری مراسم، به جای اینکه به سمت محل جشن برود به باجه تلفن عمومی رفت و با تغییر صدایش به مدیر سالن گفت که بمبی در ساختمان پنهان کرده و این تماس یک هشدارجدی است.

 

از آنجا که در زمان این حادثه به تازگی حملات تروریستی در امریکا و انگلیس اتفاق افتاده بود، مدیر سالن با هراس فراوان به پلیس زنگ زد. جست و جوها دو ساعت طول کشید اما هیچ بمبی پیدا نشد. بنابراین قرار شد عروسی برگزار شود. اما هیچ فرم ازدواجی وجود نداشت. تازه آنجا بود که آردلی لو رفت و دستگیر شد. دادگاه نیز او را به اتهام تهدید دروغین به ۱۲ ماه زندان محکوم کرد.

 

مطالب مرتبط:

 

عروسی مجلل عروس و داماد خوشبخت با یک دلار! (تصاویر)

 

مرگ مرموز عروس و داماد قبل از مراسم پاتختی (تصاویر)

 

منبع : ایران ناز

مطالب مرتبط


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : دسته‌بندی نشده
تبلیغات
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.