×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» جامعه » درخواست کمک برای یافتن زن میانسال

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۰

 کد خبر: 62578
 60 بازدید

درخواست کمک برای یافتن زن میانسال

درخواست کمک برای یافتن زن میانسال

درخواست کمک برای یافتن زن میانسال

زن میانسال ۴۰ روز پس از فوت پسرش به طور مرموزی ناپدید شده است.

نهم آذرماه امسال بود که مردی سالخورده به اداره پلیس رفت و گفت:دخترش از دیروز به طرز مرموزی از ناپدید شده است.
شاکی در توضیح ماجرا گفت:دخترم اعظم ۴۹ ساله است. همسرش ۲۲ سال قبل فوت کرد و او و پسرش را تنها گذاشت. دخترم پس از فوت شوهرش همراه پسرش زندگی می کرد تا اینکه ۴۰ روز قبل پسرش هم بر اثر بیماری فوت کرد. پس از این حادثه او تنها و به شدت افسرده شد.

اخبار حوادث
همچنین بخوانید : درخواست اینستاگرامی بیرانوند از هواداران پرسپولیس + عکس

زن گمشده

من همیشه از دور مراقب او بودم و به خانه اش می رفتم. هشتم آذرماه با تلفن خانه دخترم تماس گرفتم، اما او جواب نداد. نگرانش شدم و به خانه اش که زیرزمین آپارتمانی در حوالی خیابان پیروزی است، رفتم. در خانه اش باز بود اما خبری از خودش نبود. سپس به خانه دوستان و بستگان سر زدم، اما از دخترم خبری نداشتند. برای پیدا کردن سرنخی از دخترم به کلانتری ها، بیمارستان ها و حتی پزشکی قانونی هم سر زدم، اما اثری از دخترم نیافتم.
پس از طرح این شکایت پرونده به دستور قاضی سهرابی، بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی در اختیار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. در حالی که بیش از دو ماه از حادثه گم شدن ناگهانی زن میانسال گذشته است قاضی سهرابی دستور چاپ عکس وی را در روزنامه صادر کرد و از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سرنوشت زن گم شده خبری دارند به مأموران پلیس اطلاع دهند.

منبع:نمناک

وبگردی


برچسب ها : ,
دسته بندی : جامعه
تبلیغات
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات
Dayan Portal