» تعبیر خواب » خواب دیدن اسباب بازی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۹:۱۲

 کد خبر: 38307
 2451 بازدید
 دیدگاه‌ها برای خواب دیدن اسباب بازی بسته هستند

خواب دیدن اسباب بازی

خواب دیدن اسباب بازی

تونی کریسپ خالق کتاب فرهنگ تفسیر رویا درباره خواب دیدن اسباب بازی می‌گوید:

حیوان اسباب بازی، عروسک های پشمالو یا در آغوش گرفتنی: نگرش کودکانه به غرایز طبیعی، خواست فرد بری رابطه‌ای امن به معنای دقیق کلمه عروسک، برای مثال یک خرس عروسکی ممکن است تنها منبع تسلی عاطفی دوران کودکی فرد باشد.

آتیانوس می گفت در دختران و پسران جوان اشتیاق به ازدواج و تشکیل کانون خانوادگی به صورت اسباب بازی و به خصوص عروسک در خواب تجسم می یابد.حیوانات بخصوص حشرات مدل و بازیچه که غالبا از پلاستیک ساخته می شود رنجی است که از نیش زبان مردم می برید.

مطیعی تهرانی می‌گوید:

  • اسباب بازیهای دیگر با توجه به نوع آن ها می توانند تعبیر و معانی مختاف داشته باشد. اسب بازیچه چوبی خودکامگی و غرور است که موجب تخفیف شان شما می شود.
  • اگر در خواب طناب بازی می کنید خواب تان به شما می گوید از کاری که توفیق حاصل نکرده اید منصرف شوید و تکرار نکنید چون هر قدر بدوید باز در جای اولیه خواهید بود و جز خستگی چیزی برای شما باقی نمی گذارد. اسباب بازی های مکانیکی عموما نیرنگ و فریب هستند چه کسی به شما بدهد و چه شما به کسی هدیه کنید. اگر خود را در یک فروشگاه اسباب بازی دیدید در آینده نزدیک عده ای گرد شما را می گیرند که می خواهند شما را به انجام کاری وا دارند که آن عمل سود بخش نیست.

 

دیدن اسباب بازی از دیدگاه کارل گوستاو یونگ

  • دیدن یا بازی کردن با اسباب بازی در خوابتان نمادی از کودکی، خوشی در داخل خانه و هارمونی است. شما ممکن است به دنبال راحتی و امنیت خانه باشید. بیانگر نگرش بازیگوش و روش های بچه گانه ی شماست. تعبیر دیگر این است که خواب ممکن است استعاره ای ازین باشد که شما با احساس کسی بازی می کنید خصوصا اگر شما در خوابتان با این فرد بازی می کنید.
  • خواب دیدن اینکه اسباب بازی ها را به کسی می دهید، بیانگر این است شما را به نیکی می شناسند.
  • دیدن یا بازی کردن در قلعه بادی در خوابتان بیانگر نبود ثبات در زندگی تان است. شما در زندگی تان تمرکز ندارید.

تعبیر خواب اسباب بازی شکسته

تفسیر کارل گوستاو یونگ:

  • دیدن یا بازی کردن با اسباب بازی شکسته در خوابتان بیانگر این است که تلاش می کنید از یک موقعیت منفی، بهترینش را استخراج کنید. اگر شما یا کسی یک اسباب بازی را می شکنید، بیانگر نبود لذت، هارمونی یا امنیت در زندگی تان است. شما دیگر آن مقدار لذتی که از جنبه ای از زندگی تان می بردید را نمی برید. نوع اسباب بازی و اهمیتش را در نظر گیرید

تعبیر خواب جعبه اسباب بازی

تفسیر کارل گوستاو یونگ: دیدن جعبه اسباب بازی در خوابتان بیانگر این است که شما روش های کودکانه تان را پشت سر می گذارید. تعبیر دیگر این است که خواب بیانگر این است که نیاز دارید از مسائل حل نشده در دوران کودکی تان سر در آورید.

منابع:ستاره


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : تعبیر خواب
ن
Bilit Arzan Bilit Kish

دیدگاه بسته شده است.