» جامعه » توضیح درباره علت قتل پسر ۱۱ ساله در رباط کریم – حوادث

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۳:۰۹

 کد خبر: 33611
 72 بازدید
 دیدگاه‌ها برای توضیح درباره علت قتل پسر ۱۱ ساله در رباط کریم – حوادث بسته هستند

توضیح درباره علت قتل پسر ۱۱ ساله در رباط کریم – حوادث

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران توضیحاتی را درباره پرونده قتل پسر ۱۱ ساله‌ای که توسط جوانی در رباط کریم به قتل رسیده بود ارایه داد. محمد شهریاری اظهار داشت: متهم بیش از ٥٠ ضربه چاقو به پسر ۱۱ساله  زده است که فقط ٢٥ ضربه آن به سر و صورت از جمله داخل چشم‌های […]

توضیح درباره علت قتل پسر ۱۱ ساله در رباط کریم – حوادث

خبرگزاری ایسنا: سرپرست دادسرای امور جنایی تهران توضیحاتی را درباره پرونده قتل پسر ۱۱ ساله‌ای که توسط جوانی در رباط کریم به قتل رسیده بود ارایه داد.

محمد شهریاری اظهار داشت: متهم بیش از ٥٠ ضربه چاقو به پسر ۱۱ساله  زده است که فقط ٢٥ ضربه آن به سر و صورت از جمله داخل چشم‌های وی بوده است.

وی افزود: علت فوت حسب اعلام پزشکی قانون ضربات متعدد چاقو است و تحقیقات در خصوص انگیزه متهم از ارتکاب قتل در حال انجام است.

وی تصریح کرد: متهم اصلی حسب اعتراف در کودکی در پارک رازی مورد تعرض قرار گرفته و فعلا عنوان می‌کند که  یک عقده‌ای در وی  ایجاد شده بوده و به بهانه دیدن کبوتر پسربچه را به خانه کشانده است.

سرپرست دادسرای امور جنایی تهران با بیان این‌که «برادر متهم هم به دلیل کمک به حمل جسد  و بردنش به قم دستگیر شده است» گفت: متهم  با پراید برادرش و به  کمک او جسد را داخل یک چمدان  گذاشته و به جاده قم برده بود.

شهریاری شب گذشته با اشاره  به پرونده قتل یک پسر ۱۱ ساله در چهار روز گذشته  گفته بود که  حدود سه الی چهار روز گذشته پسر  ۱۱ ساله ای در یک پارک در خیابان رباط کریم  گم شده بود و همان روز ما به متهم که -جوان ۲۴ ساله و مجرد  است- مظنون شدیم و وی بازداشت شد. نهایتا متهم امروز به قتل این پسر بچه اعتراف کرد و در اعترافاتش گفت که با همکاری برادرش جسد را به کیلومتر ۶۰ قم – تهران  برده است.

وی گفته بود که جسد در حال انتقال به تهران است و تا الان با تحقیقات به عمل آمده مشخص شده که  جسد دارای فساد نعشی شده و  در حال انتقال به پزشکی قانونی تهران است و فعلا علت و انگیزه قتل مشخص نیست و باید بررسی شود.

منبع : برترینها


برچسب ها : ,
دسته بندی : جامعه

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات