» فناوری » تصاویر/ مگان‌های ۲۰۱۸ با این مشخصات ارائه می‌شوند-فناوری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۰

 کد خبر: 25679
 54 بازدید
 دیدگاه‌ها برای تصاویر/ مگان‌های ۲۰۱۸ با این مشخصات ارائه می‌شوند-فناوری بسته هستند

تصاویر/ مگان‌های ۲۰۱۸ با این مشخصات ارائه می‌شوند-فناوری

در مدل‌های جدید RS شاهد دریچه‌های هوای جدید و بازطراحی کامل سپرهای جلو هستیم که رخ خودرو را بیش از پیش به یک مدل اسپورت تبدیل کرده است. مدل‌های RS رنو مگان ۲۰۱۸ به شکل رسمی تا نمایشگاه خودروئی ماه سپتامبر فرانکفورت معرفی نمی‌شوند، اما به نظر می‌رسد تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که […]

تصاویر/ مگان‌های ۲۰۱۸ با این مشخصات ارائه می‌شوند-فناوری

در مدل‌های جدید RS شاهد دریچه‌های هوای جدید و بازطراحی کامل سپرهای جلو هستیم که رخ خودرو را بیش از پیش به یک مدل اسپورت تبدیل کرده است.

مدل‌های RS رنو مگان ۲۰۱۸ به شکل رسمی تا نمایشگاه خودروئی ماه سپتامبر فرانکفورت معرفی نمی‌شوند، اما به نظر می‌رسد تصاویری در فضای مجازی منتشر شده که تمام زوایای یک هاچبک جدید از این مدل را به نمایش درمی آورد.
 
به گزارش عصر ایران، این تصاویر حکایت از آن دارد که RS های جدید مگان به شماری از ویژگی‌های تهاجمی مجهز شده‌اند.

 
 
براساس اعلام برند فرانسوی رنو، هدف طراحی در این خودروی جدید، استفاده از ترکیب عناصر احساسی، ویژگی‌های مینیمالیستی و ساده در کنار هم است. با این وجود استفاده از فاکتورهای تهاجمی نیز در مگان به خوبی ملموس است.
مگان‌های ۲۰۱۸ با این مشخصات ارائه می‌شوند
 
در مدل‌های جدید RS شاهد دریچه‌های هوای جدید و بازطراحی کامل سپرهای جلو هستیم که رخ خودرو را بیش از پیش به یک مدل اسپورت تبدیل کرده است. در نمای جانبی نیز طراحی اغراق‌آمیز چرخ‌ها و خطوط چین و قوس‌های زاویه‌دار را خواهید دید که در شمار عناصر هجومی جدید این خودرو به شمار می‌آید.

تصاویر/ مگان‌های 2018 با این مشخصات ارائه می‌شوند

 
رنو اصلاحات ظاهری را در نمای عقب خودرو با استفاده از یک اگزوز بزرگ مرکزی، دیفیوزر کاربردی و سپر پهن به پایان می‌رساند. براساس گزارش‌های گذشته، این خودرو تنها به شکل ۵ در و به صورت یک هاچبک به فروش می‌رسد.

تصاویر/ مگان‌های 2018 با این مشخصات ارائه می‌شوند

 
مدل‌های جدید مگان به موتورهای جدید ۲ لیتری و چهار سیلندر توربوشارژ مجهزند که قدرت ۳۰۰ اسب‌بخاری را برای خودرو فراهم می‌آورند. این موتورها با یک سامانه انتقال قدرت خودکار ۶ سرعته و یک EDC دو کلاچه ارائه می‌شوند که به صورت استاندارد در دو مدل محرک چرخ‌های جلو یا عقب در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد.

منبع : فرادید


برچسب ها : , ,
دسته بندی : فناوری

دیدگاه بسته شده است.

تبلیغات