×

منوی بالا

منوی اصلی

منوی سایدبار


» گوناگون » تصاویری دردناک از خون گریه کردن زن جوان هندی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۷

 کد خبر: 62435
 525 بازدید

تصاویری دردناک از خون گریه کردن زن جوان هندی

 تصاویری دردناک از خون گریه کردن زن جوان هندی زن جوان که به دلیل مشکل جسمی که پیش از این مشابه آن چندین بار در کشورهای مختلف دنیا گزارش شده است اشکهای خونین دارد و بدون اختیار خون از چشمانش جاری می شود ، وضعیتی دردناک که با کمبود سواد و اطلاعات همسر این زن […]

تصاویری دردناک از خون گریه کردن زن جوان هندی

 تصاویری دردناک از خون گریه کردن زن جوان هندی

زن جوان که به دلیل مشکل جسمی که پیش از این مشابه آن چندین بار در کشورهای مختلف دنیا گزارش شده است اشکهای خونین دارد و بدون اختیار خون از چشمانش جاری می شود ، وضعیتی دردناک که با کمبود سواد و اطلاعات همسر این زن دردناک تر شده است .
خون گریه
خون گریه
زن ۲۱ ساله اهل شرق هندوستان بعد از آنکه به طور ناگهانی جنس اشک هایش تبدیل به خون شد توسط همسرش ترد شد و حالا در کنار پدر و مادرش زندگی می کند و از اینکه همسرش او را یک جادوگر و جادو شده می خواند ناراحت است .
این وضعیت دردناک پزشکان را درگیر تحقیقاتی پیچیده کرد و آنها برای شناخت علت بررسی های دقیق انجام دادند تا در نهایت متوجه عامل اشکهای خونین این زن جوان شدند. از قرار معلوم این زن زمانی که دچار استرس و اضطراب شدید می شود چنین وضعیتی در او ایجاد می شود و در حقیقت این تازه عروس بینوا نه جن زده شده است و نه جادوگر است.
خون گریه

تهمت عجیب شوهر زنی که خون گریه می کند

منبع:نمناک


برچسب ها : , ,
دسته بندی : گوناگون
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

تبلیغات