» سینما » تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت فریده صابری

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۲:۴۴

 کد خبر: 61752
 614 بازدید

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت فریده صابری

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت فریده صابری

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت فریده صابری

فریده صابری بازیگر پیشکسوت کشورمان که در سریال دلنوازان ، همه بچه های من و در قلب من به ایفای نقش پرداخته بود روز پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ بر اثر بیماری سرطان درگذشت . هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با انتشار پست هایی در اینستاگرامشان درگذشت این بازیگر کشورمان را تسلیت گفتند.

فال حافظ

تسلیت هنرمندان برای درگذشت فریده صابری

فریده صابری بازیگر مهربان سینمای ایران پس از تحمل سالها بیماری ۱۹ بهمن ماه دار فانی را وداع گفت و جامعه هنری را در سوگ نبود خود فرو برد.

 فریده صابری

تسلیت فریبا کوثری برای درگذشت فریده صابری

فریبا کوثری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:جمعه بار دیگر دلگیر بودنش را نشان داد « سریال دلنوازان» فصل مشترک خاطراتمان با هم بود کمترین مهربانی من این است که امشب برای آرامش روحت دعا کنم . متاسفانه فریده صابری، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون به دلیل ابتلا به بیماری سرطان درگذشت. خداحافظ هنرمند خوب سرزمینم.


 فریده صابری

تسلیت پرویز پرستویی برای درگذشت فریده صابری

پرویز پرستویی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:فریده صابری عزیز بازیگرتاترو سینما و تلویزیون روز پنجشنبه به علت بیماری سرطان درگذشت. روحش شاد ویادش گرامی…

 فریده صابری

تسلیت پرستو گلستانی برای درگذشت فریده صابری

پرستو گلستانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:خانم صابری عزیز و مهربانم چقدر دلم برایتان تنگ میشود روحتان در آرامش و پرواز و یادتان همیشه سبز #فریده_صابری#بازیگر#انسان_مهربان#بیماری#روحتان_شاد

 فریده صابری

تسلیت فاطمه گودرزی برای درگذشت فریده صابری

فاطمه گودرزی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:هنرمند گرامی خانم فریده صابری روز قبل بدلیل بیماری درگذشتند واز خانواده هنرمندان عزیزی دیگر را از دست دادیم روحشان شاد
همچنین بخوانید : گزیده مطالب صفحه شخصی چهره ها

 فریده صابری

تسلیت بهاره رهنما برای درگذشت فریده صابری

بهاره رهنما با انتشار این عکس نوشت :درگذشت زود هنگام خانم “فریده صابری” هنرمند و دوست داشتنی را تسلیت عرض میکنم و برای خانواده و بازماندگانشون ارزوی صبر دارم…

 فریده صابری

تسلیت رزیتا غفاری برای درگذشت فریده صابری

رزیتا غفاری با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت :فریده صابری ، هنرمند عزیز از بین ما رفت.. خاطرات سریال در قلب من در ذهن مان همیشه ماندنیست..مادر عزیزم.

بیوگرافی کوتاهی از زنده یاد فریده صابری

فریده صابری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان در ۱۸ آبان ۱۳۲۷ در تهران متولد شد. وی دارای لیسانس کارگردانی و بازیگری از دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک ایران و درجه فوق لیسانس از دانشگاه ایندیانا در آمریکا بود. سریال دلنوازان (حسین سهیلی زاده، ۱۳۸۸)، همه بچه های من (مرضیه برومند ۱۳۸۷)، بگذار آفتاب برآید (حسین مختاری، ۱۳۷۷/۷۸)، در قلب من (حمید لبخنده، ۱۳۷۷)، تنهاترین سردار (مهدی فخیم زاده، ۱۳۷۵)، سنگ و شیشه (جمشید حیدری، ۱۳۷۲) از جمله مجموعه های تلویزیونی است که او در آنها ایفای نقش کرد.
 فریده صابری

فریده صابری در سریال همه بچه های من

مارال (۱۳۷۹)، درد مشترک (۱۳۷۳)، روز شیطان (۱۳۷۳)، روز واقعه (۱۳۷۳)، اوینار (۱۳۷۰)، راز خنجر (۱۳۶۹) از جمله فیلم های سینمایی با بازی اوست.
منبع:نمناک

برچسب ها : , ,
دسته بندی : سینما
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

DMCA.com Protection Status