» ورزشی » برگزاری فینال جام حذفی تیم استقلال و خونه به خونه در خرمشهر

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۲

 کد خبر: 77741
 227 بازدید

برگزاری فینال جام حذفی تیم استقلال و خونه به خونه در خرمشهر

برگزاری فینال جام حذفی تیم استقلال و خونه به خونه در خرمشهر
فینال جام حذفی بین دو تیم فوتبال استقلال تهران و خونه به خونه بابل، ۱۳ اردیبهشت در ورزشگاه خرمشهر برگزار می شود.
افشین حیدری در این باره اظهارکرد:ما تعهدات مان را نسبت به فدراسیون برای برگزاری با کیفیت فینال جام حذفی انجام داده ایم، طی بازدیدی که فتاحی چند ماه قبل از ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر داشت و ایراداتی که گرفته شد، از همان موقع پیمانکاری برای مجموعه انتخاب شد و زمین چمن این ورزشگاه مورد بازسازی قرار گرفت تا در پایان فینال با کیفیتی را شاهد باشیم.
فینال جام حذفی
وی بیان کرد:پس از برگزاری فینال دوره پیشیین این رقابت ها و اعلام رضایت مقام معظم رهبری از برگزاری این رویداد بزرگ در خرمشهر که پس از سال ها به همه جهان اعلام شد که خرمشهر زنده است، قطعا دستور مقام معظم رهبری نیز فصل الخطاب برای همه است.
  فینال جام حذفی

مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان، گفت :فدراسیون فوتبال نیز در راستای برگزاری خوب و با کیفیت این مسابقه همکاری لازم را با ما داشته است و دارد. همچنین منطقه آزاد اروند همکاری خوبی برای آماده سازی ورزشگاه نفت و گاز اروندان و فراهم کردن شرایط لازم با ما داشته است و مطمئنا تمام اهالی فوتبال و ورزش، ۱۳ اردیبهشت ماه می توانند با حضور در این ورزشگاه از نزدیک شاهد فینال جام حذفی بین دو تیم استقلال تهران و خونه به خونه بابل باشند.
وی تاکید کرد:این که گفته می شود قرار است فینال از خرمشهر گرفته و به استان دیگری سپرده شود، شایعه است و صحت ندارد. فینال جام حذفی به نام خرمشهر است و در همین شهرستان نیز برگزار می شود. تاکید وزیر ورزش و جوانان و رییس فدراسیون فوتبال نیز بر برگزاری این رویداد بزرگ در خرمشهر است.

منبع:نمناک


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : ورزشی
تبلیغات
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.