» سینما » ازدواج بردلی کوپر با مدل معروف جامائیکایی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۳۵

 کد خبر: 62168
 533 بازدید

ازدواج بردلی کوپر با مدل معروف جامائیکایی

ازدواج بردلی کوپر با مدل معروف جامائیکایی

ازدواج بردلی کوپر با مدل معروف جامائیکایی

در حالی که خبرهایی از جدایی بردلی کوپر و ایرینا شایک به گوش میرسد ، بازیگر مشهور هالیوودی به تازگی در کنار مدل معروف جامائیکایی دیده شده است.

بردلی کوپر بازیگر سرشناس هالیوودی و نامزد سابق ایرینا شایک به تازگی در کنار مدل مشهوری دیده شده است و این ماجرا جدایی او از نامزد سابقش را قوت بخشیده و خبرهایی از ازدواج بردلی کوپر با مدل مشهور به گوش میرسد.

بردلی کوپر

بردلی کوپر بازیگر ۴۱ ساله هالیوودی است که از آوریل سال ۲۰۱۵ با نامزد سابق “کریستیانو رونالدو” –ایرینا شایک ۳۰ ساله – رابطه تازه ای را آغاز کرد.

جدایی بردلی کوپر از ایرینا شایک

در میان شایعات چند هفته اخیر که حاکی از جدایی این دو است،روز گذشته کوپر با مدل مشهور دیگری دیده شد تا به این شایعات قوت ببخشد.

 بردلی کوپر

جدایی بردلی کوپر و ایرینا شایک نامزد سابق رونالدو

کوپر همراه با “نائومی کمبل” –مدل مشهور ۴۵ ساله جامائیکایی تبار- دیده شد در حالی که گرم و صمیمی برای صرف صبحانه از اتوموبیل کوپر پیاده شدند.

همچنین بخوانید : تمام آنچه که باید در مورد ازدواج بدانیم!

 بردلی کوپر

جدایی بردلی کوپر و ایرینا شایک نامزد سابق رونالدو

در طول مدت رابطه کوپر و شایک چندین بار خبر جدایی آنها در رسانه ها مطرح شد اما آنها باز در مکان های عمومی باهم دیده شدند اما این بار به نظر می رسد که پای یک مدل دیگر در میان است!

با بردلی کوپر بیشتر آشنا شوید

بردلی چارلز کوپر بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر آمریکایی می باشد. بردلی برای اولین بار بخاطر بازی در مجموعه های تلویزیونی ای همچون آلیاس و جک و بابی شناخته می شد. سپس بازی وی را در فیلم هایی همچون مرد پاسخ های مثبت و با تو حال نمی کند دیدم. اما شهرت بسیار وی از بخاطر بازی در فیلم های خماری (۲۰۰۹ تا ۲۰۱۳)، نامحدود (۲۰۱۱) و ای-تیم (۲۰۱۰) شکل گرفت. بازی وی در فیلم اخاذی آمریکایی که محصول سال ۲۰۱۳ است، بسیار مورد تحصین منتقدین قرار گرفت. بردلی دراین فیلم با کریستین بیل هم بازی بود. وی بخاطر بازی در دو فیلم دفترچه امیدبخش و اخاذی آمریکایی که هردو نیز به کارگردانی دیوید او. راسل هستند، نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد شد.او با بازی در فیلم تک تیرانداز آمریکایی به کارگردانی کلینت ایستوود برای سومین بار نامزد جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.این فیلم در گیشه هم فروش بسیار بالایی داشت.

در سال ۲۰۱۱، مجله پیپل نام بردلی کوپر را در لیست جذاب ترین مردان جهان قرار داد.

منبع:نمناک


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : سینما
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

DMCA.com Protection Status